• Klima Servisi

Klima seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli etkenlerden biri klima servisidir. Çünkü her ne kadar kaliteli olursa olsun elektronik cihazların tümü arızalanmaya mahkumdur. Arızalanmaması için bakım yaptırılmalıdır. Hem klimanın bakımı hem de klima servisini kolay ve düşük maliyetli bir şekilde yaptırabiliyor gerekir. Eğer satın aldığınız klimanın yetkili servis sayısı ve düzeyi yetersizse klimanızın uzun yıllar boyunca sizi tatmin etmesi imkansızdır. Mevsim geçişlerinde mutlaka klimanıza bakım yaptırmalısınız. Bu bakım klimaların ömrünü uzatmakla beraber sizin sağlığınızı da korur. Bakım yapılmayan klimalar zamanla içinde bakteri ve mantar oluşturur. Bu zararlı organizmalar klimanın çalışmasıyla birlikte ortama yayılır ve havaya karışır. Ortamın kötü kokmasına sebep olur. Buda insanı rahatsız eder ve sağlığını bozar. Bu etkilerden korunmak için mutlaka klima bakımı yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan klimalar bir süre sonra arıza vermeye başlar. Arızalanan klimanızın hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekir. Tamir edilip size teslim edildikten birkaç gün sonra tekrar klima servisi arayışına girmemeniz için seçeceğiniz klima servisi önemlidir.

İnci Klima Servisi olarak 10 yıllık sektör deneyimimiz ve aldığımız klima eğitimleri ile klima servisinde kaliteyi arttırdık. Her marka cihazlarınıza klima servisi hizmeti veren firmamız İklimsa markalarına yetkili olarak teknik servis hizmeti vermektedir.

General marka klimalarınızın İstanbul genelinde yetkili olarak klima servisi hizmetini sunuyoruz bunun yanı sıra Sigma, Tronic, Sharp, Midea marka klimalarada yetkili olarak teknik servis verme hakkımız bulunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere servis hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

İnci Klima haftanın 7 günü İstanbul genelinde klima servisi hizmeti vermektedir. Klima servisi ekibimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde iklimsa klimalar konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır..  Her marka klimalarda karşılaştığınız tüm sorunlarla ilgili çözüm üreten İnci Klima 10 yıllık klima servisi tecrübesine sahiptir. Çeşitli klima üreticileri tarafından yetkilendirilen klima servisimiz aldığı eğitim ve saha tecrübesiyle kısa sürede sorununuza çözüm üretebilmektedir.

Klima Servisi hizmetimiz gibi yine tüm  garantili yedek parça vermekte ve ekonomik kaliteyi sunmaktayız. 

11 Şubat 2015