• Hakkımızda

E Klima Servisi bir İnci Klima iştirakidir.

Firmamız sektöründe 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratan firmamız her geçen gün pazar hacmini genişletmekte ve ilk günkü amatör ruhuyla profesyonel işler yapmaktadır.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan İNCİ KLİMA; yetkili satış servisliğini yaptığı 9 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Mitsubishi – Panasonic – Airwell – General Electric – Midea – Sharp, Sigma, Electra – Tronic gibi güçlü markalar ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

Hakettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini “nitelikli hizmet ver-nitelikli ünvana sahip ol” olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız.

01 Nisan 2023